889 504 607Po-Pi: 8:00 - 16:00
PL
0.00 zł 0
Obecnie nie masz w koszyku żadnych produktów


 Informacje o przetwarzaniu danych osobowych
 
 
Zachowanie poufności danych jest dla SNOWBITCH niezwykle ważne i chcemy, abyś  wiedział, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania danych osobowych. 
 
1. TOŻSAMOŚĆ I DANE KONTAKTOWE ADMINISTRATORA
1.1. Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Destiny Distribution s.r.o, Na Roudné 80, Plzeň 301 00, REGON: 25233840, wpisana do Rejestru Handlowego prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Plzni, oddział C, pozycja numer 11134 (dalej: „Administrator”).
1.2. Dane kontaktowe Administratora: Destiny Distribution s.r.o, Keramická 198, Třemošná 330 11, info@snowbitch.cz, numer telefonu +420 777 559 884.
1.3. Administrator nie wyznaczył inspektora ochrony danych.
 
2. PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
2.1 2.1. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda udzielona Administratorowi w rozumieniu art. 6 ust. 1 (a) Rozporządzenie (WE) nr 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w zakresie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu tych danych oraz uchylające dyrektywę 95/46/WE (ogólne rozporządzenie w sprawie ochrony danych osobowych) (dalej jako „rozporządzenie“).
 
 
3. CEL PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
3.1. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest: realizacja Twoich zamówień, wysyłanie wiadomości handlowych i wykonywanie innych czynności marketingowych odnoszących się do Ciebie przez Administratora oraz udzielenie odpowiedzi na zapytanie przesłane za pomocą formularza kontaktowego.
3.2. Administrator nie ma automatycznego indywidualnego procesu decyzyjnego w rozumieniu art. 22 rozporządzenia.
 
4. OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH OSOBOWYCH
4.1. Maksymalny okres przechowywania danych osobowych przez Administratora wynosi 10 let lub do momentu odwołania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych (do wspomnianych celów). 
 
5. INNI ODBIORCY DANYCH OSOBOWYCH
5.1. Innymi odbiorcami Twoich danych osobowych będą podmioty świadczące usługi marketingowe na rzecz Administratora.
5.2. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych osobowych do państwa trzeciego (to jest państwa spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego), ani do organizacji międzynarodowej. 
 
6. PRAWA PODMIOTÓW DANYCH
6.1. Zgodnie z warunkami określonymi w rozporządzeniu, masz prawo zażądać od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich zmiany czy usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do ich przenoszenia.                                                                  6.2. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych przekazanych Administratorowi. Jednakże nie ma to wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania przed wycofaniem zgody. Zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych możesz odwołać w dowolnym momencie wysyłając wiadomość na adres: info@snowbitch.pl. 
6.3. Jeśli uważasz, że przetwarzaniem Twoich danych osobowych zostało naruszone lub jest naruszane rozporządzenie, masz prawo złożyć skargę do organu nadzoru.
6.4. Nie jesteś zobowiązany do podania swoich danych osobowych. Podanie danych osobowych nie jest wymogiem prawnym ani umownym i nie jest wymogiem niezbędnym do zawarcia umowy.
 
Masz w każdej chwili prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego, w tym profilowania, jeśli profilowanie dotyczy tego marketingu bezpośredniego. Jeśli nie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego, nie będziemy już ich przetwarzać w tych celach.
 

Gorące nowości

Subskrybuj wiadomości na email

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Program lojalnościowy

Zadowoleni będą miłośnicy wiosny i mody plażowej! Nowa czapka z daszkiem, koszulka lub sukienka zapewne przyda Ci się!

Więcej o programie